Kogu kaup on kohe olemas, tarneaeg 3 - 5 tööpäeva

Tegemist ei ole hulgimüügi e-poega, iga eset on 1 eksemplar

Kõiki kaupu on ainult üks

22.03.2018

Eks iga pood on veidi selle poepidaja nägu ja eelistuste järgi. Minu www.irenepood.ee on välja kasvanud mu enda harrastusest. Kõiki kaupu on siin ainult üks ja valik mu enda tujudele ja meeleoludele vastav. Mõnikord olen seisukohal, et mul ei ole vaja rohkem kotte, kui üks must või tume külmaks ja üks hele või siis päris valge soojaks ajaks.Piisab!

Ma olen ju naine ja sellise valikuga on mul hakanud igav. Tahan, et mu kott sobiks ka värvilt mu salli, pluusi või jakiga.. kleidiga. Tahan vaheldust ja asju omavahel sobitada, et näeks välja uus ja teistsugune, isegi siis kui käin juba aastaid ühe ja sama sviitriga. Sall ja käekott ongi suurepärased asjad oma garderoobi värskendamiseks.

Olen mõelnud ka seda, et ostan ühe ja kalli  kvaliteetse käekoti brände pakkuvatelt lehtedelt, aga siis ei raatsi ma seda ära visata. Müüa oma kantud käekotti kõrge hinnaga ei saa ja niisama ära anda ka ei tahaks. Käingi siis aastaid sellesama ühe käekotiga, kuigi see ei sobi mulle enam ammu ei mu eaga ega mu riietusega.

Olen täiesti tavaline naine, kes vajab vaheldust. Et ma saaksin seda vaheldust endale lubada, peavad asjad olema taskukohase hinnaga. Kui ühel päeval ma neid asju enam ei taha, ei valuta mu hing nende eest makstud raha pärast ja ma võin kõik ka niisama ära jagada.

Sellised uuendamise soovid ja mõtted tekivad mul enamasti kevadeti. Kevadega algab justkui uus elu!

Olen  siia lehele üles pannud ka kaelakeesid ja prosse, sest mulle endale meeldivad prossid. Mul endal on  päris suur prosside kogu ja pross on hea salli kinnitamiseks, endale ilmetuna tunduva rinnaesise kaunistamiseks ja muidu ka ilus asjake. 

Enesekindel naine ei pea pingutama, et meestele meeldida. Just enesekindlana ta meeldib nagunii. Enesekindel naine tunneb oma väärtust ja enesekindel naine kannab PROSSI nagu kuninganna. 

Ainult head soovin kõigile, kes Irenepoe lehele satuvad! 

Irene

 

Vajad abi?